PROGRAM WARTA DLA CIEBIE I RODZINY

– zabezpieczenie siebie i rodziny
Program Ubezpieczeniowy Warta dla Ciebie i Rodziny to 50 różnych ryzyk, zawartych w 54 pakietach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych różnych grup klientów.
Dzięki temu każdy znajdzie ofertę dla siebie!
Podstawowy zakres Programu Warta dla Ciebie i Rodziny można mieć już za 33 zł miesięcznej składki. Dzięki konstrukcji umowy, cena jest stała i nie zależy ani od wieku, ani od płci klienta. Składka zależy wyłącznie od zakresu ubezpieczenia.
W ramach wariantów Plus lub Premium Warta gwarantuje pomoc w razie kłopotów ze zdrowiem w ramach tzw. assistance medycznego. W jego zakresie znajdują się m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki czy opieka domowa po hospitalizacji. Wystarczy jeden telefon!
Program Warta dla Ciebie i Rodziny umożliwia wypłatę świadczenia aż z 9 różnych zdarzeń powodujących pobytu w szpitalu. W zależności od wybranego wariantu i powodu pobytu w szpitalu można liczyć na wypłatę od 30 do nawet 300 zł za każdy dzień hospitalizacji.
Umowa może obejmować ryzyka zarezerwowane dotąd dla ubezpieczeń grupowych oferowanych pracownikom w firmach czy instytucjach np. narodziny dziecka czy zgon rodziców lub teściów.
Warianty:
Podstawowy Pakiet Twoje Życie, zabezpiecza Twoją rodzinę na wypadek, gdyby coś Ci się stało lub gdyby Ciebie zabrakło
Pakiet Twoje Życie i Zdrowie – obejmuje zdarzenia zawarte w Pakiecie Twoje Życie oraz dodatkowo zapewnia wypłatę pieniędzy w razie Twojej choroby lub pobytu w szpitalu.
Pakiet Życie Rodziny – obejmuje zdarzenia zawarte w Pakiecie Twoje Życie i zdrowie oraz zapewnia wypłatę pieniędzy m.in. w chwili urodzenia się dziecka. Obejmuje ochroną ubezpieczeniową życie rodziców, teściów, małżonków oraz dzieci.
Pakiet Życie i Zdrowie Rodziny – obejmuje zdarzenia zawarte w Pakiecie Życie Rodziny oraz gwarantuje wypłatę środków finansowych w razie Twoich operacji oraz zachorowania dzieci, małżonka, a także ich pobytu w szpitalu z różnych przyczyn.

Ubezpieczenie WDCiR zostało stworzone z myślą o każdym naszym kliencie.
Jego zakres  odpowiada zarówno potrzebom rodziców oraz singli, wykonujących wolne zawody czy mikro przedsiębiorców.
Szczególną propozycję kierujemy również do osób w wieku 55+. W ten sposób towarzyszymy naszym klientom w różnych  sytuacjach życiowych: radosnych jak narodziny dziecka, ale i trudniejszych, jak choroba czy starta bliskiej osoby.
Ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe w chorobie, po wypadku czy po pobycie w szpitalu, a
le także należy pamiętać o atrakcyjnych usługach w ramach Pakietu Medycznego , tak jak:
Ø indywidualny trener fitness;
Ø prywatne lekcje dla dziecka;
Øtransport i naprawa roweru po wypadku
Ø teleopieka kardiologiczna

Zobacz szczegółowe porównanie wariantów. Pobierz PDF
OWU Warta Dla Ciebie i Rodziny
Wyciąg z OWU Warta Dla Ciebie i Rodziny
Zakres Programu Warta Dla Ciebie i Rodziny