Ubezpieczenia domów i mieszkań

Szukasz taniej polisy jako zabezpieczenie kredytu ? A może chcesz ubezpieczyć swój dom ? W Warcie za 100 – 700 pln rocznie można dobrać dopasowaną do potrzeb polisę mieszkaniową. Częścią każdej umowy jest pakiet assistance, gwarantujący pomoc w razie kłopotów z mieszkaniem czy zdrowiem domowników.

WARTA Dom Plus gwarantuje Ci ochronę przed skutkami działania 19 rodzajów żywiołów z możliwością rozszerzenia umowy o opcję kradzieży z włamaniem, rabunek i dewastację. Pakiet assistance zawarty w Warta gwarantuje szeroki zakres usług. Obejmuje on nie tylko ewentualne kłopoty związane z mieszkaniem, ale też nieszczęśliwym wypadkiem.
Możesz też zdecydować się na umowę według unikalnej formuły od wszystkich ryzyk w WARTA Dom Komfort, która gwarantuje ochronę przed wszystkim typowymi ryzykami (np. powódź, pożar itp.) a dodatkowo wszystkimi innymi, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie.

Warta Dom Komfort  Plus to zestaw unikalnych opcji ochrony specjalnie dla posiadaczy domów. Wypłacamy odszkodowanie w razie zniszczenia, np. siłowników bramy, kradzieży wideodomofonu czy zniszczenia ogrodzenia przez graffiti lub na skutek uderzenia własnym pojazdem. A to nie jedyne przydatne opcje w naszej ofercie! Pakiet assistance zawarty w Warta Dom Komfort gwarantuje szeroki zakres usług. Obejmuje on nie tylko ewentualne kłopoty związane z mieszkaniem, ale też nieszczęśliwym wypadkiem czy chorobą

Budowany dom jednorodzinny, letniskowy czy nawet mieszkanie można ubezpieczyć nawet w czasie budowy.
Standardowo umowa z WARTĄ może chronić przed skutkami zdarzeń losowych w trakcie budowy. Polisa obejmuje wszystkie stałe elementy zamontowane czy wykonane już w ubezpieczanej nieruchomości. Wybierając WARTA Dom Komfort możesz też ubezpieczyć wskazane elementy domu lub lokalu w trakcie inwestycji od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji.


pdfWARTA OWU Dom Plus


pdfWARTA OWU Dom Komfort Plus