OC w życiu prywatnym

Nie chcesz kupować polisy mieszkaniowej, a chcesz zabezpieczyć się na wypadek zalania sąsiada ? A może suma ubezpieczenia dostępnego pakietu w polisie mieszkaniowej jest za niska ?
Jeśli szukasz pełnej ochrony na wypadek wyrządzenia przez siebie szkód, to OC w życiu prywatnym Ci ją zagwarantuje. Suma ubezpieczenia w tej polisie może wynieść nawet 1 mln zł!
OC w życiu prywatnym już w podstawowym daje pełną ochronę klientom, w sytuacjach gdy w związku z czynnościami w życiu prywatnym (jazda na rowerze, uprawianie sportu) lub posiadaniem mienia są on, w myśl przepisów prawa zobowiązani do naprawienia szkody wyrządzonej osobie trzeciej w następstwie czynu niedozwolonego. Umowa obejmuje wszystkie osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym z ubezpieczonym.
OC w życiu prywatnym to specjalny pakiet dla szukających kompleksowej ochrony. Dlatego oprócz szerokiej ochrony na terenie RP, jesteśmy gotowi również ubezpieczać klientów na wypadek szkód wyrządzony za granicą, nawet w USA i Kanadzie. Mamy też wiele innych specjalnych opcji rozszerzających zakres ochrony.
W ramach OC w życiu prywatnym stworzyliśmy opcję ubezpieczenia dla najemców. Daje ona gwarancję pokrycia wyrządzonych z Twojej winy szkód np. w wynajmowanym mieszkaniu. I to zarówno w samej nieruchomości jak i ruchomościach!
Z budową domu często wiążą się szkody w mieniu sąsiadów. Budowlańcy i ciężki sprzęt niszczą ogrodzenia, uszkadzają sąsiadujące budynki czy powodują osuniecie się ziemi. Za takie szkody odpowiada w pierwszym rzędzie właściciel, który na takie sytuacja powinien mieć dobre OC w życiu prywatnym.