Łucja Jaromin – lu-cy@wp.pl tel: +48 698 667 680 lub +48 888 789 505
Sara Ścibor – sara.scibor@wp.pl tel:+48 663 102 182
O NAS

1lucja

Łucja Jaromin

Ubezpieczeniami zajmuję się od 2002 roku. Praca dała mi możliwość rozwoju i poznania wielu wspaniałych ludzi. Kieruję się uczciwością i wspólnie z klientem dopasowuję potrzeby. Sprzedaję produkty do których sama mam zaufanie i z których korzystam-:)
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą , miłośniczką kotów i muzyki – słucham , śpiewam i gram wspólnie z synem Jasiem-:) Uwielbiam też czytać, zwłaszcza biografie, kryminały i science -fiction. W wolnych chwilach chodzę po górach lub pływam 😀

1sara

Sara Ścibor

Moim priorytetem jest uszczęśliwianie ludzi, dzięki pracy, którą wykonuję jest to możliwe. „Sprzedając poczucie bezpieczeństwa” staram się dopasować nasze produkty indywidualnie do każdego klienta. Patrząc na wysoki poziom funkcjonowania ogółu korporacji, z chęcią i pełnym zaangażowaniem prezentuję nasze oferty, wiedząc z autopsji o ich efektywności.
Na co dzień jestem osobą, która stara się brać z życia jak najwięcej. Uwielbiam stawiać czoła nowym wyzwaniom najczęściej się w nich odnajdując. W wolnych chwilach poświęcam się inwencji twórczej, a mianowicie szkicowaniu oraz pisaniu wierszy. Samorealizacja jest dla mnie ważnym aspektem, co znajduje uznanie w moim życiu zawodowym.